Turnaje

Články: 1-10 z celkem 87
Začátek | Novější | Starší | Konec
Mladší dorostenky na Jiskra Junior handball Cupu 2017 "bronzové" !!!
Mladší dorostenky SHK Kunovice začaly přípravu na sezónu 2017/18 skvěle, pod vedením nové trenérky Lenky Flekové. Na silně obsazeném turnaji v Otrokovicích vybojovaly bronzové medaile.
zveřejněno dne: 2017-09-03 17:10:16 celý článekkomentářů: 0
Adriatic Chorvatsko 2017
Byla sobota 17.6. a naše hráčky v kategorii mini, mladší a starší odcestovali do Chorvatska, změřit síly se zahraničními soupeřkami.
Během cesty vládla úplně skvělá nálada, protože holky byly na vítězné vlně, jak z ITS CUPU, tak i z Kynžvartu.
V sobotu večer nás přivítalo krásné, malebné, přímořské letovisko Rieka.
Hned na první pohled si ho holky zamilovaly a už spřádaly, kdo s kým bude spát :) . V neděli měly holky volný den a tak se jely ráno podívat na hřiště, kde budou svádět tuhé boje a ochutnat místní zmrzlinu. Odpoledne si šly zaplavat do moře i s trenéry.
zveřejněno dne: 2017-06-28 16:59:34 celý článekkomentářů: 0
Starší žačky SHK Kunovice 4. v republice
Starší žačky házenkářky SHK Kunovice o víkendu vyhrály poslední 6. kolo žákovské ligy v Turnově, kde postupně porazily Háje A 18:17, TJ Turnov 26:8, Mělník 25:7 a na závěr doslova excelovaly v posledním zápase, kdy porazily Pardubice 35:17. Přesto na ně zbyla "jen" bramborová medaile z celkového počtu 25 klubů z celé České republiky a 6 turnajů, hraných systémem "každý s každým". Třetí místo jim uniklo jen o skóre.
zveřejněno dne: 2017-05-19 16:33:40 celý článekkomentářů: 0
Lucie Fleková táhne starší žačky za medailí
Házenkářky SHK Kunovice zvládly domácí turnaj 3. kola žákovské ligy znamenitě, když v nových sponzorských dresech od výrobce energy drinku Super Frankie ztratily jediný bod za remízu se Zlínem. V průběžné tabulce celorepublikové soutěže tak poskočily na páté místo, když na bronz ztrácejí jediný bod.
zveřejněno dne: 2017-02-20 15:46:47 celý článekkomentářů: 0
Starší žačky SHK Kunovice bronzové ve Vidni 2016
Házenkářky starších žaček SHK Kunovice skvěle reprezentovaly Českou republiku a město Kunovice na turnaji v Rakousku (Schmelz Cup 2016 Vídeň), kterého se zúčastnilo přes 80 týmů ze 7 zemí v 7 kategoriích. Starší žačky Kunovic obsadily krásné 3. místo.
zveřejněno dne: 2016-09-12 11:58:25 celý článekkomentářů: 0
Házenkářky připravují novou sezónu
Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a členky klubu SHK Kunovice se intenzivně chystají na další sezónu. A dokonce hned na několika frontách.
Začátkem srpna odjely všechny žákovské týmy - minižačky, mladší žačky a starší žačky, na týdenní soustředění do Jeseníků. Mistrovské soutěže žákovských družstev začínají až ve druhé polovině září, trenéři Jarmila Štěrbová (mladší žačky) a René Gärtner (stačí žačky) mají tedy dostatek času na doladění přípravy svých svěřenkyň do optimální podoby. "Zejména tým starších žaček má dobrý potenciál a věřím, že nám svou hrou i výsledky přinese řadu příjemných překvapení," říká členka vedení klubu Helena Lahodná. Cílem by měl být postup z krajské soutěže do celostátního kola.
zveřejněno dne: 2016-08-24 23:23:44 celý článekkomentářů: 1
Zlato a stříbro pro Kunovjanky
Mezinárodní házenkářský ITS CUP 2016 je minulostí. Jeho devatenáctý ročník přilákal do Kunovic 45 týmů, 624 házenkářek, které odehrály 152 zápasů a nastřílely více než dva tisíce branek. Největší radost však měl pořádající klub z vítězství mladších žaček, které tradičně táhla Lucie Fleková.
zveřejněno dne: 2016-06-19 17:17:35 celý článekkomentářů: 0
Jarní premiéra minižákyň
Dne 27. 2. 2016 zahájily sezónu i naše nejmenší házenkářky ... Vsetínská hala na Lapači uvítala první jarní kolo minižákovských turnajů.
zveřejněno dne: 2016-03-18 17:28:56 celý článekkomentářů: 0
Memoriál Edity Malenovské 2016
1. HKM Šurany, 2.SHK Kunovice, 3.HK Hodonín, 4. HC Zlín, 5.Sokol Poruba

Již po osmé se sešly na memoriálu házenkářky Kunovic, aby zavzpomínaly na spoluhráčku Editu Malenovskou, společně s jejími rodiči a pozvanými družstvy. Součástí turnaje se stalo i znovuotevření sportovní haly, kde proběhla rozsáhlá rekonstrukce … slavnostní přestřižení pásky za účasti vedení radnice tak bylo nedílnou součástí turnaje …
zveřejněno dne: 2016-01-10 13:43:13 celý článekkomentářů: 0
Turnaj Velká nad Veličkou
Starší žačky se na závěr sezóny zúčastnily tradičně výborně obsazeného turnaje ve Velké nad Veličkou. Od pátku 27. 11. do neděle 29.11. bojovala naše děvčata s dalšími 11 týmy ve dvou skupinách o medaile.
zveřejněno dne: 2015-12-05 09:14:37 celý článekkomentářů: 0