HÁZENKÁŘSKÝ ODDÍL SHK KUNOVICE POŘÁDÁ 23. ROČNÍK TURNAJE ITS CUP 2022
SOBOTA 28. 5. 2022 MLADŠÍ DOROSTENKY
NEDĚLE 29. 5. 2022 STARŠÍ ŽAČKY
zveřejněno dne: 2022-02-12 18:30:32 celý článekkomentářů: 0
Prague Handball Cup 2019
Na letošní „Pragáč“ vyrazilo družstvo mladších dorostenek po několikaletém půstu, rozloučit se s kategorií a „porovnat výkonost s Evropou“. 625 družstev, které se účastnily letošního ročníku, bylo rozděleno do 5 kategorií a na naši kategorii připadlo 56 týmů seřazených do 9 skupin.
zveřejněno dne: 2019-05-14 16:28:21 celý článekkomentářů: 0
Spanilou jízdu nezastavil ani rival ze Zlína
HC Zlín - SHK Kunovice 27:28
SHK Kunovice - Sokol Kobylisy 50:29

Jelikož mezi týmy panuje dlouholetá rivalita, očekávalo se tvrdé a vyhrocené utkání. A dění na palubovce předpoklady beze zbytku naplnilo. "Zápas byl plný emocí i zásluhou rozhodčích, kteří připustili hodně tvrdou hru," reagovala Lenka Fleková, trenérka Kunovic.
zveřejněno dne: 2018-10-29 11:05:28 celý článekkomentářů: 0
Nováček 1. ligy dorostenek je jako nenasytná vlčice
Kdo očekával krotkého beránka, nestačí se divit !!!
zveřejněno dne: 2018-10-29 10:58:41 celý článekkomentářů: 0
Mladší dorostenky přivezly z Olomouce zlato!
Mladší dorostenky SHK Kunovice jsou v plné přípravě na novou sezónu, kdy v předešlé sezóně vybojovaly postup do nejvyšší soutěže v této kategorii, a to 1.ligy mladšího dorostu. Ve vrcholící přípravě vyhrály turnaj v Olomouci, kterého se zúčastnily družstva z 1.ligy. Holky v turnaji nezaváhaly a postupně porazily Sokol Porubu 37:18, DHK Zoru Olomouc 33:27 a Tatran Bohunice 29:21.
zveřejněno dne: 2018-10-29 10:54:58 celý článekkomentářů: 0
Házenkářské jaro na plné obrátky ...
Mladší žačky: SHK Kunovice : TJ Holešov 23:23
Mladší žačky: SHK Kunovice : HC Zlín 11:10
Mladší žačky: SHK Kunovice : TJ Luhačovice 24:9
Mladší žačky: TJ Otrokovice : SHK Kunovice 7:13
Mini 4+1: SHK Kunovice : Napajedla 12:7, - Bystřice p.H. 14:18, - Zubří A 20:12, - Zubří B 16:16
zveřejněno dne: 2018-04-04 11:56:33 celý článekkomentářů: 0
Vítej zlatý hattriku !!!
Takový "hokejový titulek" si zaslouží víkendové snažení všech našich mládežnických družstev. Minižačky, obě družstva mladších žaček i dorostenky odešly první prosincový víkend ze svých duelů vždy vítězně …
zveřejněno dne: 2017-12-07 16:41:16 celý článekkomentářů: 0
Byly jen 8 sekund od prvního vítězství
Ženy: SHK Kunovice – Sokol Velké Meziříčí 22:22

Ani na pátý pokus prvoligové házenkářky Kunovic nulu z kolonky výher nesmazaly. V domácí bitvě s Velkým Meziříčím ale byly blizoučko, když o vítězství přišly 8 sekund před koncem ze sedmimetrového hodu …
zveřejněno dne: 2017-11-10 07:36:59 celý článekkomentářů: 0
Příprava na novou sezonu v plném proudu …
Druhý srpnový víkend proběhla v kunovickém klubu akce "Kulový blesk", to když celý klub vyjel na první vlnu letní přípravy. Žákovská družstva společně s dorostenkami odjela do Suché Rudné, dobývat tamní lyžařský svah a okolí Pradědu ... Ženy zvolily ke svému mučení nedaleký areál Smraďavka, kde strávily adrenalinový týden.
zveřejněno dne: 2017-08-24 16:17:26 celý článekkomentářů: 0
20. ročník ITS CUPu ozdobily 2 zlaté medaile
Na jubilejní 20. ročník ITS CUPu do Kunovic se sjelo 19 házenkářských oddílů z celé republiky a Slovenska, které představily 40 družstev ve čtyřech kategoriích. 516 účastníků tohoto třídenního maratonu sehrálo 159 utkání ve kterých padlo 2826 branek. Pro pořadatelský oddíl SHK Kunovice pak byla sladkou odměnou dvě první místa v kategoriích MINI 6+1 a starší žačky.
zveřejněno dne: 2017-05-30 16:33:45 celý článekkomentářů: 0