Zlínský kraj

http://www.mesto-kunovice.cz/

http://www.perspekta.cz/

Autor: PeKa
Vloženo: 19-05-2017 16:33:40

Starší žačky SHK Kunovice 4. v republice

Starší žačky házenkářky SHK Kunovice o víkendu vyhrály poslední 6. kolo žákovské ligy v Turnově, kde postupně porazily Háje A 18:17, TJ Turnov 26:8, Mělník 25:7 a na závěr doslova excelovaly v posledním zápase, kdy porazily Pardubice 35:17. Přesto na ně zbyla "jen" bramborová medaile z celkového počtu 25 klubů z celé České republiky a 6 turnajů, hraných systémem "každý s každým". Třetí místo jim uniklo jen o skóre.
Je to škoda, holky to měly pěkně rozehrané, remizovaly se Zlínem, pozdějším vítězem žákovské ligy, porazily Plzeň, která nakonec skončila druhá. O body přišly s tabulkově slabšími týmy. Ale být 4. z celé České republiky je super. "Holky zaslouží velký obdiv za to, co předvedly během celého půl roku, kdy se žákovská liga hrála. Bylo to velice náročné na cestování po celé republice, ubytování atd." řekl vedoucí družstva Miloslav Flek.
Nejvíce se dařilo nejlepší střelkyni starších žaček Zlínského kraje Lucii Flekové, která vstřelila do branky soupeře 191 gólů a tím se stala druhou nejlepší střelkyní celé žákovské ligy.

Sestava: Vojtěšková, Achillesová - Fleková 191, Zálešáková 58, Uhlířová A. 13, Tvrdoňová 92, Gärtnerová 13, Měsíčková 117, Chýlová 2, Černá 15, Pechalová 5, Knotová 62, Uhlířová T. 2
Komentáře:
smile1.gifwink.gifgrin.giftongue.gif
sad.gifcry.gifnoexpression.gifconfused.gif
ohmy.gifcool1.gifangel.gifsleep.gif
angry.gifsmile2.giflaugh.gifcool2.gif
fun.gifthumbsup.gifthumbsdown.gifblush.gif
Více smajlíků
opiš kód:
kód
není vložen žádný komentář