Zlínský kraj

http://www.mesto-kunovice.cz/

http://www.perspekta.cz/

Autor: PeKa Upravil: PeKa
Vloženo: 12-09-2016 11:58:25 Upraveno: 17-10-2016 16:53:40

Starší žačky SHK Kunovice bronzové ve Vidni 2016

Házenkářky starších žaček SHK Kunovice skvěle reprezentovaly Českou republiku a město Kunovice na turnaji v Rakousku (Schmelz Cup 2016 Vídeň), kterého se zúčastnilo přes 80 týmů ze 7 zemí v 7 kategoriích. Starší žačky Kunovic obsadily krásné 3. místo.
Holky suverénně vyhrály svoji skupinu a bez problému postoupily do vyřazovacích bojů. Ve čtvrtfinále porazily rakouský tým Gänserndorf 19:10. V přímém souboji o finále prohrály s rakouským velkoklubem Hypo NÖ, se kterým ¾ zápasu vedly, ale v závěru zápasu naším holkám chyběly síly zapříčiněné častým vylučováním a hrou ve 4 hráčkách. V zápase o třetí místo narazily na druhý český klub TJ Sokol Kobylisy II, nad kterým vyhrály 16:12. Před tímto zápasem měl trenér René Gärtner obavy, že zápas s Hypem se podepsal na psychice našich hráček, které cítily křivdu v semifinálovém duelu ze strany rozhodčích. Holky se ale semkly a šly si za svým cílem - a to přivést medaile z tak prestižního turnaje :hooray:. Bronzové medaile holky oslavily v nedalekém Prátru na adrenalinových atrakcích, které dostaly za odměnu od vedení družstva a části rodičů, kteří jim po celý turnaj fandili. Turnaj nakonec vyhrál maďarský tým Szombathely, který ve finále porazil rakouský Hypo NÖ.

Sestava: Nela Achillesová, Klára Vojtěšková - Lucie Fleková 33 branek, Zuzana Zálešáková 12, Aneta Uhlířová 3, Daniela Tvrdoňová 13, Patrície Gärtnerová 3, Alžběta Měsíčková 21, Kateřina Chýlová 2, Eliška Černá 6, Tereza Knotová 11, Tereza Uhlířová 2.


Komentáře:
smile1.gifwink.gifgrin.giftongue.gif
sad.gifcry.gifnoexpression.gifconfused.gif
ohmy.gifcool1.gifangel.gifsleep.gif
angry.gifsmile2.giflaugh.gifcool2.gif
fun.gifthumbsup.gifthumbsdown.gifblush.gif
Více smajlíků
opiš kód:
kód
není vložen žádný komentář