Zlínský kraj

http://www.mesto-kunovice.cz/

http://www.perspekta.cz/

Autor: PeKa
Vloženo: 19-06-2016 17:17:35

Zlato a stříbro pro Kunovjanky

Mezinárodní házenkářský ITS CUP 2016 je minulostí. Jeho devatenáctý ročník přilákal do Kunovic 45 týmů, 624 házenkářek, které odehrály 152 zápasů a nastřílely více než dva tisíce branek. Největší radost však měl pořádající klub z vítězství mladších žaček, které tradičně táhla Lucie Fleková.
Turnajové boje se odehrávaly na třech kolbištích, v nově zrekonstruované sportovní hale, tenisové hale a v Areálu jízdy králů. "Těší mě, když vidím, že peníze investované do areálu bývalého sokolského hřiště přinášejí smysluplné a multifunkční využití. Jeden víkend je dějištěm folklorní slavnosti, druhý intenzivního sportování a v mezičase zde sportují a hrají si děti," neskrývala spokojenost Ivana Majíčková, starostka Kunovic.
A jak dopadly samotné boje?
V nejmladší kategorii minižaček si odvezly turnajové prvenství hráčky Trenčína, druhé skončily Kunovjanky a třetí Veselí nad Moravou. Domácí Tereza Filípková navíc převzala cenu pro nejlepší střelkyni :thumbsup:.
Souboj mladších žaček vyzněl jednoznačně pro domácí hráčky, které prošly turnajem jako nůž máslem. "Holky vyhrály naprosto zaslouženě. Lucie Fleková a Nela Achillesová získaly i individuální ocenění pro nejlepší střelkyni, respektive brankářku," doplnil René Gärtner, kouč Kunovic. Druhý skončil Zlín a třetí Bytča.
Jen v nejstarší kategorii starších žákyň zůstal domácí výběr bez medaile, skončil až na osmém místě. Triumf slavil Sokol Vršovice před Hodonínem a Slavii Praha. Výkon Kunovajanek byl ovlivněn zraněním dvou hráček :'( :( . "Turnaj tak dohrávaly jen v šesti," posteskl si Gärtner.
Komentáře:
smile1.gifwink.gifgrin.giftongue.gif
sad.gifcry.gifnoexpression.gifconfused.gif
ohmy.gifcool1.gifangel.gifsleep.gif
angry.gifsmile2.giflaugh.gifcool2.gif
fun.gifthumbsup.gifthumbsdown.gifblush.gif
Více smajlíků
opiš kód:
kód
není vložen žádný komentář