Zlínský kraj

http://www.mesto-kunovice.cz/

http://www.perspekta.cz/

Autor: PeKa Upravil: PeKa
Vloženo: 29-10-2018 11:05:28 Upraveno: 29-10-2018 11:08:04

Spanilou jízdu nezastavil ani rival ze Zlína

HC Zlín - SHK Kunovice 27:28
SHK Kunovice - Sokol Kobylisy 50:29

Jelikož mezi týmy panuje dlouholetá rivalita, očekávalo se tvrdé a vyhrocené utkání. A dění na palubovce předpoklady beze zbytku naplnilo. "Zápas byl plný emocí i zásluhou rozhodčích, kteří připustili hodně tvrdou hru," reagovala Lenka Fleková, trenérka Kunovic.
Její svěřenky od začátku tahaly za delší konec, ve druhém poločase vedly až o pět branek, ale náskok neudržely. Závěr se tak proměnil v mimořádné drama se šťastným koncem pro tým z Bělinky. "Ve zkoušce ohněm holky obstály a potvrdily, že se v první lize neztratí. A určitě nejsou bez šance bojovat o přední příčky," je přesvědčená Fleková. Poločas 12:14.


Klobouk dolů! Jejich spanilou jízdu nezastavil ani rival ze Zlína, který se mašině prvoligových mladších dorostenek SHK Kunovice poklonil dokonce před vlastními fanoušky. Vítězství v derby dirigovala Charlota Cholevová, autorka 17 branek!


SHK Kunovice - Sokol Kobylisy  50:29

S Kobylisy si Kunovjanky s chutí zatrénovaly, když už v poločase vedly o devět branek. Soupeřky postupně odešly fyzicky. Už v sobotu ale Flekovou a spol. čeká soupeř z nejtěžších, na Bělinku totiž přijede pražská Slavia. Zápas začíná v 16 hodin. Poločas 26:15.

KUNOVICE: Mahdalíková - Cholevová 26/5, Fleková 18/2, Zálešáková 3, A. Uhlířová 1, Tvrdoňová 9, Hvozdovičová 7, Wowrová 3, Černá 2, Knotová 9, T. Uhlířová, Vojtěšková.
Komentáře:
smile1.gifwink.gifgrin.giftongue.gif
sad.gifcry.gifnoexpression.gifconfused.gif
ohmy.gifcool1.gifangel.gifsleep.gif
angry.gifsmile2.giflaugh.gifcool2.gif
fun.gifthumbsup.gifthumbsdown.gifblush.gif
Více smajlíků
opiš kód:
kód
není vložen žádný komentář