Zlínský kraj

http://www.mesto-kunovice.cz/

http://www.perspekta.cz/

Autor: PeKa Upravil: PeKa
Vloženo: 04-04-2018 11:56:33 Upraveno: 04-04-2018 12:11:42

Házenkářské jaro na plné obrátky ...

Mladší žačky: SHK Kunovice : TJ Holešov 23:23
Mladší žačky: SHK Kunovice : HC Zlín 11:10
Mladší žačky: SHK Kunovice : TJ Luhačovice 24:9
Mladší žačky: TJ Otrokovice : SHK Kunovice 7:13
Mini 4+1: SHK Kunovice : Napajedla 12:7, - Bystřice p.H. 14:18, - Zubří A 20:12, - Zubří B 16:16
V sobotu 17. Března pokračovala mise mladších žaček hned čtyřmi zápasy. V úvodním duelu změřil své síly „B-tým“ se smíšeným t ýmem  z Holešova. Zbytečný respekt, ale i dravost soupeře zapříčila, že naše děvčata téměř celý zápas tahala za kratší konec. Obrat nastal 4 minuty před koncem, kdy se probudila střelecká chuť našich spojek a smazáním čtyřbrankového manka zápas skončil zaslouženou remízou 23:23 … 14 branek Terky Filípkové, 4 Natky Slunečkové, 3 Verči Machálkové, 1 Denči Hozákovéa bojovný výkon Kočí, Junaštíkové a Pechalové vydřely zasloužený bod.
„A-tým navázal ve svém utkání na dravost svých parťaček z předchozího utkání a po počátečním tápání s družstvem HC Zlín, neponechal nikoho na pochybách, kdo si ponechá 2 body. Drama však začalo 5 minut před koncem, kdy za stavu 10:6 dokázal soupeř korigovat na rozdíl jediné branky.  Dramatické utkání nakonec skončilo dvěma body pro domácí děvčata 11:10. Utkání se nejvíce povedlo Nikole Maurerové která nastřílela 6 branek.
Druhý zápas „B-týmu“ s družstvem Luhačovic byl od začátku v držení domácího družstva, které diktovalo tempo hry a zaslouženě zvítězilo 24:9. Kanonýrkou utkání byla Tereza Filípková s 11 přesnými zásahy. Natka Slunečková (5), Denča Hozáková (5), Verča Machálková (2) a Kačka Kočí (1) se podělily o zbylé branky.
Po těchto domácích duelech odjížděla děvčata „A-týmu“ ke svému druhému zápasu do Otrokovic. Trio Bětka Omelková (5), Terka Roubínková (4) a Nikola Maurerová (4) vystřílelo vítězství 13:7 a zaslouženě si odvezly po poločase 4:8 další 2 body do Kunovic.

V neděli 18. března čekalo naše minižákovské družstvo turnajové klání ve Zlíně. Čtyři utkání vyšly našim nejmenším na jedničku. Pouze jednou děvčata okusila s družstvem Bystřice p. H. hořkost porážky a po jedné remíze (Zubří B) a dvou vítězstvích (Napajedla, Zubří A) zakončila děvčata úspěšné víkendové tažení po palubovkách … nejlépe to střílelo Nikole Baďurové, která nastřílela 27 branek. Zdárně ji sekundovala Eliška Vaculíková s 25 brankami. Karolína Valentová (3), Sofie Pochylá (2), Valérie Valentová (3), Karolína Šimonová (1) a Ema Formánková, které doplnily brankový účet. Úspěšná gólmanka Dominika Šalplachtová, hodem přes celé hřiště podpořila spoluhráčky jedním přesným zásahem.
Komentáře:
smile1.gifwink.gifgrin.giftongue.gif
sad.gifcry.gifnoexpression.gifconfused.gif
ohmy.gifcool1.gifangel.gifsleep.gif
angry.gifsmile2.giflaugh.gifcool2.gif
fun.gifthumbsup.gifthumbsdown.gifblush.gif
Více smajlíků
opiš kód:
kód
není vložen žádný komentář