Zlínský kraj

http://www.mesto-kunovice.cz/

http://www.perspekta.cz/

Autor: PeKa
Vloženo: 10-11-2017 07:36:59

Byly jen 8 sekund od prvního vítězství

Ženy: SHK Kunovice – Sokol Velké Meziříčí 22:22

Ani na pátý pokus prvoligové házenkářky Kunovic nulu z kolonky výher nesmazaly. V domácí bitvě s Velkým Meziříčím ale byly blizoučko, když o vítězství přišly 8 sekund před koncem ze sedmimetrového hodu …
Kunovjanky zaspaly start, když prohrávaly 2:5 a 4:7, ale pal jim zazvonil budíček. Ve 23. Minutě poprvé vyrovnaly a ještě do přestávky strhly vedení na svou stranu. „Když jsme pak ve druhém poločase odskočili na rozdíl třech branek, nedokázali jsme soupeřky dorazit.,“ posteskl si Miroslav Slovák, trenér Kunovic, který nesvaloval vinu na hráčky, ale sám si  sypal popel na hlavu. „Špatnš jsem střídal, dal jsem šanci kompletní lavičce, což s odstupem času nehodnotím jako nejmoudřejší “ … Jeho družina přesto ještě 2 minuty před koncem vedla o dvě branky (22:20). Jenže vítězství neudržela. Vyrovnání přišlo osm sekund před vypršením hrací doby … vyrovnávací brance předcházel sporný moment, kdy Melichárková šla do zakončení, při kterém jí protihráčka přišlápla kotník, ale rozhodčí hru nepřerušil a z protiútoku si soupeřky vynutily sedmimetrový hod, který rozhodl,“ komentoval trenér závěr. I když rozhodčí nic neviděli, Melichárková si 14 dní nezahraje. Společnost jí budou dělat berle … výbornou patrii odehrál trojlístek Kutálková, Grabcová, Palčíková, který zaznamenal shodně 5 branek. Pilířem obrany byly Kosinková, Brablcová a Fleková.
Žáková, Pauříková – Hrabalová, Grabcová 5, Brablcová 2/1, Kosinková 3, Vajdíková, Melichárková 1, Volasová, Kutálková 5, Flekková 1, Řezáčová,  Palčíková 5.
Komentáře:
smile1.gifwink.gifgrin.giftongue.gif
sad.gifcry.gifnoexpression.gifconfused.gif
ohmy.gifcool1.gifangel.gifsleep.gif
angry.gifsmile2.giflaugh.gifcool2.gif
fun.gifthumbsup.gifthumbsdown.gifblush.gif
Více smajlíků
opiš kód:
kód
není vložen žádný komentář