Zlínský kraj

http://www.mesto-kunovice.cz/

http://www.perspekta.cz/

Autor: PeKa
Vloženo: 24-08-2017 16:17:26

Příprava na novou sezonu v plném proudu …

Druhý srpnový víkend proběhla v kunovickém klubu akce "Kulový blesk", to když celý klub vyjel na první vlnu letní přípravy. Žákovská družstva společně s dorostenkami odjela do Suché Rudné, dobývat tamní lyžařský svah a okolí Pradědu ... Ženy zvolily ke svému mučení nedaleký areál Smraďavka, kde strávily adrenalinový týden.
Žákovská družstva si zvolila za svou základnu [b]Hotel Paramon[/b], který se ukrývá v lesích nedaleko Praděda. Ten byl také cílem středečního "treku", který zvládla i ta nejmenší děvčata. 5 km svižné chůze, výjezd busem na Ovčárnu a znovu 3 km v poklusu … odměnou byla krásná vyhlídka z okolí, případně z vyhlídkové plošiny vysílače … po návratu na základnu, světe div se, byli zničeni nejvíce trenéři. Další dny poskytly obyvatelům Suché Rudné pohledy na ne-rudné trenérky, které ordinovaly vysmátým děvčatům ďábelské meníčka v pobobě zdolávání svahu, běhů, vrhů a hodů na cokoliv a kdekoliv … týden v Jeseníkách uběhl jako voda a holky teď  čeká v dalších týdnech ještě herní příprava na novou sezonu.
Ženy využily ke své přípravě zázemí areálu Lázní Smraďavka, kde se potkala "stará parta" a nové posily, které přešly pod kunovická křídla z Veselí nad Moravou. Hlavním cílem byla samozřejmě fyzická příprava a nedílnou položkou na seznamu trenéra Slováka bylo i tmelení kolektivu … že to trenér s přípravou myslí vážně se shodla většina, když se večerním areálem neslo: "ten trenér se zbláznil, takovou přípravu jsem už dlouho nezažila" …  stejně jako dorostenky, čeká družstvo žen přípravný turnaj v Otrokovicích, na kterém by se měla představit ucelená sestava Kunovic pro letošní sezonu …
Komentáře:
smile1.gifwink.gifgrin.giftongue.gif
sad.gifcry.gifnoexpression.gifconfused.gif
ohmy.gifcool1.gifangel.gifsleep.gif
angry.gifsmile2.giflaugh.gifcool2.gif
fun.gifthumbsup.gifthumbsdown.gifblush.gif
Více smajlíků
opiš kód:
kód
není vložen žádný komentář