Zlínský kraj

http://www.mesto-kunovice.cz/

http://www.perspekta.cz/

Autor: PeKa
Vloženo: 25-04-2017 15:49:50

Mise splněna, zůstávají prvoligové

Ženy: SHK Kunovice – HC Zlín 29:28
Házenkářky SHK Kunovice to zvládly, dvě kola před koncem mají jistotu setrvání v prvoligové společnosti. Záchranu pečetily v domácí dramatické bitvě s interligovou zálohou Zlína, který zlomily až v posledních patnácti minutách. Střelecky opět řádila Anna Balážová, autorka 9 branek.
Matematika byla jasná. Když Kunovjanky vyhrají, jsou za vodou … jenže od začátku tahaly za kratší konec. "Když jsme v poločase prohrávaly o gól, udělali jsme některé změny v ses tavě a dočkali se. Holky bojovaly jedna za druhou, na palubovce nechaly srdce," smekl Mirek Slovák, kunovický kormidelník.
Jeho tým prohrával až do 45. minuty , pak srovnal krok a v samotném závěru si dokonce vytvořil dvoubrankový náskok. "Ve finiši rozhodly zkušenosti Flekové, Brablcové a Balážové, které v klíčových okamžicích vzaly tíhu okamžiku na sebe a tým podržely. Střeleckou zátěž jsme ale rozložili na všechny hráčky, od spojek, křídel až po pivota," těšilo Slováka, který si postěžoval na dvojí metr rozhodčích. Za protesty proti jejich verdiktům si ostatně vykoledoval žlutou kartu :(. "Sudí nám vůbec nepřál, za naše zákroky soupeřům nabízel sedmimetrové hody a za stejné prohřešky jen devítimetrový hod (poměr sedmiček 1:9). Musel jsem se postavit za hráčky," vysvětlil kouč, proč neudržel nervy na uzdě. "I Lenka Fleková už diskutovala vehementně s rozhodčím, což jsem ještě neviděl," dodal Slovák. :fun:

Tobiášová – Hrabalová 1, Brablcová 3/1, Klimešová 1, Jurasová 6, Rybníkářová, Martindale, Kutálková 4, Fleková 5, Balážová 9.
Komentáře:
smile1.gifwink.gifgrin.giftongue.gif
sad.gifcry.gifnoexpression.gifconfused.gif
ohmy.gifcool1.gifangel.gifsleep.gif
angry.gifsmile2.giflaugh.gifcool2.gif
fun.gifthumbsup.gifthumbsdown.gifblush.gif
Více smajlíků
opiš kód:
kód
není vložen žádný komentář